Design Eetkamerstoelen

12832 resultaten
Set van 6 McIntosh eetkamerstoelen, Brits, 1960Set van 6 McIntosh eetkamerstoelen, Brits, 1960
Set van 6 McIntosh eetkamerstoelen, Brits, 1960
€ 1.190,-Bied vanaf € 1.160,-
4x FRAG Italiaanse design (keuken of eetkamer) stoel te koop 4x FRAG Italiaanse design (keuken of eetkamer) stoel te koop
4x FRAG Italiaanse design (keuken of eetkamer) stoel te koop
€ 200,-Bied vanaf € 150,-
MCM Stoel 206 van FarstrupMCM Stoel 206 van Farstrup
-24%
MCM Stoel 206 van Farstrup
€ 165,-€ 125,-Bied vanaf € 100,-
Herman Miller Eames La Fonda-stoelHerman Miller Eames La Fonda-stoel
Herman Miller Eames La Fonda-stoel
€ 495,-
7 Ikea PS-stoelen door Ehlen Johannson7 Ikea PS-stoelen door Ehlen Johannson
-45%
7 Ikea PS-stoelen door Ehlen Johannson
€ 275,-€ 150,-Bied vanaf € 100,-
Niels Otto Møller stoel, model 75 (jaren 50) – met reparatie – Vintage Deens mid-century design met nieuwe papercord zitting (jaNiels Otto Møller stoel, model 75 (jaren 50) – met reparatie – Vintage Deens mid-century design met nieuwe papercord zitting (ja
Niels Otto Møller stoel, model 75 (jaren 50) – met reparatie – Vintage Deens mid-century design met nieuwe papercord zitting (ja
€ 475,-Bied vanaf € 400,-
Set van 4 Mid Century eetkamerstoelen met turquoise hoezen, 1960Set van 4 Mid Century eetkamerstoelen met turquoise hoezen, 1960
Set van 4 Mid Century eetkamerstoelen met turquoise hoezen, 1960
€ 395,-Bied vanaf € 295,-
1930, set van 6 Deense vintage stoelen, velours meubelen, eikenhout, opnieuw bekleed.1930, set van 6 Deense vintage stoelen, velours meubelen, eikenhout, opnieuw bekleed.
1930, set van 6 Deense vintage stoelen, velours meubelen, eikenhout, opnieuw bekleed.
€ 1.350,-Bied vanaf € 675,-
Set van 4 verguld smeedijzeren stoelen met bloementapijt, Spanje 1980Set van 4 verguld smeedijzeren stoelen met bloementapijt, Spanje 1980
Set van 4 verguld smeedijzeren stoelen met bloementapijt, Spanje 1980
€ 3.200,-Bied vanaf € 1.600,-

Je item verdient meer aandacht
Boost je advertentie vanaf € 3,75

Boost een advertentie

4x Zanotta Lia stoelen4x Zanotta Lia stoelen
-76%
4x Zanotta Lia stoelen
€ 750,-€ 180,-Bied vanaf € 120,-
Vintage Chroméplast stoel in Soudex Vinyl – Retro designVintage Chroméplast stoel in Soudex Vinyl – Retro design
Vintage Chroméplast stoel in Soudex Vinyl – Retro design
€ 65,-Bied vanaf € 55,-
Set van 2 vintage chromen stoelen met kussensSet van 2 vintage chromen stoelen met kussens
Set van 2 vintage chromen stoelen met kussens
€ 75,-Bied vanaf € 65,-
8x Hipnos en Nicte Home Vannia Inverse Stoel8x Hipnos en Nicte Home Vannia Inverse Stoel
8x Hipnos en Nicte Home Vannia Inverse Stoel
€ 3.500,-Bied vanaf € 2.500,-
2x Carl Hansen - Lounge Chair2x Carl Hansen - Lounge Chair
2x Carl Hansen - Lounge Chair
€ 3.721,-Bied vanaf € 3.200,-
4 Schuitema jugendstil eetkamer stoelen4 Schuitema jugendstil eetkamer stoelen
4 Schuitema jugendstil eetkamer stoelen
€ 2.250,-Bied vanaf € 1.125,-
4 x Eetkamerstoel van schapenleer met een afwerking met siernagels4 x Eetkamerstoel van schapenleer met een afwerking met siernagels
4 x Eetkamerstoel van schapenleer met een afwerking met siernagels
€ 1.565,-Bied vanaf € 1.315,-
4 x houten stoel, vintage jaren '60, (naar model van) Lübke4 x houten stoel, vintage jaren '60, (naar model van) Lübke
-10%
4 x houten stoel, vintage jaren '60, (naar model van) Lübke
€ 700,-€ 630,-Bied vanaf € 500,-
🥢 Design zeldzaamheid: Exclusieve set (4x) “Chin Hua” eetkamerstoelen van Raymond Sobota voor Century Furniture (Mid-Century)🥢 Design zeldzaamheid: Exclusieve set (4x) “Chin Hua” eetkamerstoelen van Raymond Sobota voor Century Furniture (Mid-Century)
🥢 Design zeldzaamheid: Exclusieve set (4x) “Chin Hua” eetkamerstoelen van Raymond Sobota voor Century Furniture (Mid-Century)
€ 500,-
2x stoel Kartell - Anna CASTELLI FERRIERI2x stoel Kartell - Anna CASTELLI FERRIERI
2x stoel Kartell - Anna CASTELLI FERRIERI
€ 420,-Bied vanaf € 360,-
4x Radius stoel thore lassen & soren Nielsen4x Radius stoel thore lassen & soren Nielsen
4x Radius stoel thore lassen & soren Nielsen
€ 880,-Bied vanaf € 600,-
Fischel Bentwood Stoel - Begin 20e Eeuw Thonet Stijl, Beukenhouten Frame met Nieuwe Rieten Zitting, Antieke Vintage StoelFischel Bentwood Stoel - Begin 20e Eeuw Thonet Stijl, Beukenhouten Frame met Nieuwe Rieten Zitting, Antieke Vintage Stoel
Fischel Bentwood Stoel - Begin 20e Eeuw Thonet Stijl, Beukenhouten Frame met Nieuwe Rieten Zitting, Antieke Vintage Stoel
€ 450,-
Vier Italiaanse eetkamerstoelen "Gallery" van Giorgetti, jaren 1980Vier Italiaanse eetkamerstoelen "Gallery" van Giorgetti, jaren 1980
Vier Italiaanse eetkamerstoelen "Gallery" van Giorgetti, jaren 1980
€ 2.600,-Bied vanaf € 2.000,-
Labofa Shark eetkamerstoelLabofa Shark eetkamerstoel
Labofa Shark eetkamerstoel
€ 175,-Bied vanaf € 150,-
5 Vintage, design stoelen. Niels O. Møller Danmark Model 805 Vintage, design stoelen. Niels O. Møller Danmark Model 80
5 Vintage, design stoelen. Niels O. Møller Danmark Model 80
€ 1.450,-Bied vanaf € 1.200,-
Mdf italia kuipMdf italia kuip
-75%
Mdf italia kuip
€ 200,-€ 50,-
6x vintage Robert stoel van Pierre Guariche voor Meurop 19606x vintage Robert stoel van Pierre Guariche voor Meurop 1960
6x vintage Robert stoel van Pierre Guariche voor Meurop 1960
€ 720,-Bied vanaf € 540,-
6x "Deauville" stoelen door Pierre Guariche voor Meurop6x "Deauville" stoelen door Pierre Guariche voor Meurop
6x "Deauville" stoelen door Pierre Guariche voor Meurop
€ 1.200,-Bied vanaf € 860,-
Vintage tropisch boho rotan eetkamerstoelenVintage tropisch boho rotan eetkamerstoelen
Vintage tropisch boho rotan eetkamerstoelen
€ 580,-Bied vanaf € 390,-
Eetkamerstoelen set van 4 sauvage groene bekleding hout kleur te kiezenEetkamerstoelen set van 4 sauvage groene bekleding hout kleur te kiezen
Eetkamerstoelen set van 4 sauvage groene bekleding hout kleur te kiezen
€ 749,-
Set van 6 Vintage Duitse eetkamerstoelen - Beukenhouten stoelen uit de jaren 1960/1970, nieuw bekleed met donkerbruine stofSet van 6 Vintage Duitse eetkamerstoelen - Beukenhouten stoelen uit de jaren 1960/1970, nieuw bekleed met donkerbruine stof
Set van 6 Vintage Duitse eetkamerstoelen - Beukenhouten stoelen uit de jaren 1960/1970, nieuw bekleed met donkerbruine stof
€ 900,-
6x Vitra Van Severen .05 stoelen6x Vitra Van Severen .05 stoelen
6x Vitra Van Severen .05 stoelen
€ 1.390,-
Stoel Mod.  3107 Teak / GrijsStoel Mod.  3107 Teak / Grijs
Stoel Mod. 3107 Teak / Grijs
€ 280,-
Lage antieke Bobbin WindsorstoelLage antieke Bobbin Windsorstoel
Lage antieke Bobbin Windsorstoel
€ 300,-
IKEA Gilbert stoel – vintage stapelbare eetkamerstoel uit de jaren 90, zitting van teakhout met chromen poten, set van 3 beschikIKEA Gilbert stoel – vintage stapelbare eetkamerstoel uit de jaren 90, zitting van teakhout met chromen poten, set van 3 beschik
IKEA Gilbert stoel – vintage stapelbare eetkamerstoel uit de jaren 90, zitting van teakhout met chromen poten, set van 3 beschik
€ 175,-
Vintage Arco BK eetstoelen -chrome & zwart-Vintage Arco BK eetstoelen -chrome & zwart-
Vintage Arco BK eetstoelen -chrome & zwart-
€ 170,-Bied vanaf € 85,-
Edmondo Palutari voor Dassi Mid Century Italiaanse teakhouten eettafel en stoelen, jaren 50Edmondo Palutari voor Dassi Mid Century Italiaanse teakhouten eettafel en stoelen, jaren 50
Edmondo Palutari voor Dassi Mid Century Italiaanse teakhouten eettafel en stoelen, jaren 50
€ 8.500,-Bied vanaf € 6.800,-
Set van 4 jaren 60 scandinavische stijl eetkamer keukenstoelen Set van 4 jaren 60 scandinavische stijl eetkamer keukenstoelen
Set van 4 jaren 60 scandinavische stijl eetkamer keukenstoelen
€ 495,-Bied vanaf € 395,-
Niels Otto Møller Model 55 fauteuil – Deense teakhouten eetkamerstoel met nieuwe zitting van papierkoord, jaren 60, midden-eeuwsNiels Otto Møller Model 55 fauteuil – Deense teakhouten eetkamerstoel met nieuwe zitting van papierkoord, jaren 60, midden-eeuws
Niels Otto Møller Model 55 fauteuil – Deense teakhouten eetkamerstoel met nieuwe zitting van papierkoord, jaren 60, midden-eeuws
€ 1.550,-Bied vanaf € 1.300,-
Set van 4 stoelen, niet bij elkaar passendSet van 4 stoelen, niet bij elkaar passend
Set van 4 stoelen, niet bij elkaar passend
€ 240,-
Zes van Edmondo Palutari voor Dassi Mid Century Italiaanse teakhouten eetkamerstoelen, 1950Zes van Edmondo Palutari voor Dassi Mid Century Italiaanse teakhouten eetkamerstoelen, 1950
Zes van Edmondo Palutari voor Dassi Mid Century Italiaanse teakhouten eetkamerstoelen, 1950
€ 5.100,-Bied vanaf € 4.000,-
6 eetkamerstoelen Benze Sitzmöbel, teak, vintage, nieuw gestoffeerd6 eetkamerstoelen Benze Sitzmöbel, teak, vintage, nieuw gestoffeerd
6 eetkamerstoelen Benze Sitzmöbel, teak, vintage, nieuw gestoffeerd
€ 690,-Bied vanaf € 345,-
René Malaval - Bloc Metal - Frankrijk  - Terrasstoel - 1945 René Malaval - Bloc Metal - Frankrijk  - Terrasstoel - 1945
René Malaval - Bloc Metal - Frankrijk - Terrasstoel - 1945
€ 100,-Bied vanaf € 95,-
Paar Louis XVI stoelen in de stijl van Napoleon IIIPaar Louis XVI stoelen in de stijl van Napoleon III
Paar Louis XVI stoelen in de stijl van Napoleon III
€ 250,-Bied vanaf € 240,-
Eetkamerstoelen van Antonin SumanEetkamerstoelen van Antonin Suman
Eetkamerstoelen van Antonin Suman
€ 4.500,-Bied vanaf € 3.900,-
Set van 4 vintage Leolux Cachucha eetkamerstoelenSet van 4 vintage Leolux Cachucha eetkamerstoelen
Set van 4 vintage Leolux Cachucha eetkamerstoelen
€ 400,-Bied vanaf € 300,-
Eetkamerstoelen van Oswald HaerdtlEetkamerstoelen van Oswald Haerdtl
Eetkamerstoelen van Oswald Haerdtl
€ 1.750,-Bied vanaf € 1.450,-
Aluminium stoelen - Avec plaquette « Gaston Viort - Salon de Provence »Aluminium stoelen - Avec plaquette « Gaston Viort - Salon de Provence »
Aluminium stoelen - Avec plaquette « Gaston Viort - Salon de Provence »
€ 550,-Bied vanaf € 350,-
Stel nu een zoekopdracht in en wij houden je op de hoogte 🔎