Image 1 of Lot van 6 espresso tassen en soucoupes Genevieve Lethu
471
-22%

Lot van 6 espresso tassen en soucoupes Genevieve Lethu

€ 27,-€ 21,--22%Bied vanaf € 11,-

Koop met vertrouwen
Koop & betaal veilig met onze KopersbeschermingAlle designeritems door Whoppah gecureerdWe betalen de verkoper pas uit als jij het item goed hebt ontvangen

Vertrouwde betaalmethoden
iDEAL
Bancontact
Paypal
Visa
Mastercard
Maestro
American express
Apple pay
Cartes bancaires
Giropay
Best beoordeeld opgoogle logo
Over deze verkoper
Badonviller, FrankrijkOp Whoppah sinds juni 2024 • 15 verkopen
Meer advertenties van deze verkoper
Productomschrijving
Ontdek de charme van de jaren 1970 met deze prachtige set van 6 espressokopjes en schotels van Genevieve Lethu. Elk stuk in deze zeldzame collectie heeft een levendig pop-artontwerp, dat doet denken aan de kleurrijke en gedurfde esthetiek van de jaren zeventig. Perfect om een vleugje vintage flair toe te voegen aan je koffierituelen of als opvallende toevoeging aan je serviescollectie. - Gemaakt van hoogwaardig porselein, waardoor duurzaamheid en een verfijnde afwerking gegarandeerd zijn. - Het opvallende kleurenpalet van rood, geel en groen belichaamt de speelse geest van popart. - De schotels hebben een diameter van 13 cm en vormen een perfecte basis voor de espressokopjes. Omarm een stukje designgeschiedenis en verhoog je eetervaring met deze unieke set. Vraag vandaag nog om de jouwe.

Specificaties
ConditieHeel goedKleurenTurquoise, Groen, Wit, Oranje, GeelMateriaalKeramiekAantal stuks6Hoogte8 cmBreedte6 cmDiepte8 cmGebruikssporenVerkleuring

Ontdek meer

Verkopersinformatie

Over deze verkoper
Actieve advertenties
Deze verkoper heeft 87 actieve advertenties.Bekijk alle items van deze verkoper